Jak zacząć rysować na tablecie?

jak zaczać rsować na tablecie

Myślisz o tym, żeby zacząć rysować na tablecie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wybór sprzętu, aplikacji przyprawia cię o ból głowy?

Mam dla kilka ważnych aspektów, które musisz wziąć pod uwagę zabierając się za rysowanie na tablecie. Przygotowałam dla Ciebie pigułkę wiedzy, w której przeprowadzę cię krok po kroku przez cały proces!

Wykorzystaj super moce notatek wizualnych

Czyli 10 korzyści, które dostajesz na start, jak tylko zaczniesz korzystać z notatek wizualnych.

Notatki wizualne to narzędzie, które ułatwi Ci i uprościć wiele aspektów Twojego życia, zarówno w biznesie jak i w domu.

Rok 2020 w projektach – czyli moje osobiste podsumowanie roku

Rok 2020 to rok, o którym powstanie wiele książek i filmów, który z całą pewnością zapisze się w historii świata… Ja w tym roku skupiłam się bardziej na tym, na co mam wpływ – czyli na rysowaniu i projektach. Zanurzyłam się w robocie, żeby uwolnić umysł od wchodzenia na ścieżki myślenia nie o tym, o […]

Podsumowanie roku w biznesie krok po kroku

Robić – nie robić? Po co i dlaczego? Co ci to da? Sprawdź koniecznie!
Nie zawsze robiłam podsumowania i plany. Pewnie jak większość ludzi na noworocznym haju przepisywałam sobie postanowienia noworoczne – a raczej bardziej przepisywałam z roku na rok listę życzeń… wierząc, że w tym roku będzie inaczej 🙂 Nowa ja!
Ale to się zmieniło…

Graphic recording – Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie dni informatyki

case study Graphic Recording o jest pierwsza konferencja, na której robiłam zapis graficzny na żywo. Wyzwanie nie lada, bo jak tu rysować tematy informatyczno – proframistyczne? Jak widać da się 🙂 Bardzo się cieszę, że rysowałam to wydarzenie w duecie z moją drogą koleżanką – Anną Poteruchą – Radomską (Zarażona Rysowaniem).  Notatki wizualne po każdym […]