Pobierz teraz swój kalendarz adwentowy!

Znajdziesz w nim codzienne zadania i inspiracje do rysowania. Spraw, aby ten grudzień był wyjątkowy!

DLACZEGO WARTO

Kalendarz Adwentowy to świetny start w wyrobieniu dobrego nawyku, ale nie tylko... To również:

Rozwijanie kreatywności

rysowanie świątecznych ikonek przynoszą radość, kreatywność i satysfakcję artystyczną. Poszukujemy nowych pomysłów i uszczęśliwiamy nasz mózg.

Redukcja Stresu i Poprawa Samopoczucia

Rysowanie jest relaksującym zajęciem, pomagającym w redukcji stresu i poprawie ogólnego samopoczucia i własnej sprawdzości.

regularność i dyscyplina

Codzienne wyzwania pomagają w utrzymywaniu regularności i dyscypliny w wyrabianiu nawyków. To podejście może pomóc w utrzymaniu stałego postępu i rozwoju. Przełoży się na inne dziedziny naszego życia. Małe kroki to klucz do sukcesu.

Radosne doświadczenie dla rodziny czy przyjaciół

to świetny sposób na spędzenie czasu razem w okresie przedświątecznym, angażując się w twórcze i radosne zajęcia

Personalizacja Świątecznych Kart i Listów

Posiadanie umiejętności rysowania prostych świątecznych ikonek pozwala na personalizację świątecznych kart, listów i upominków, co dodaje im wyjątkowego charakteru.

.

Kto za tym stoi?

Cześć!

Jestem Anka - założycielka rysAnki i Go Visual Concept

Jestem ekspertką myślenia wizualnego. Od ponad 6 lat pomagam firmom i twórcom treści wzmacniać przekaz marki poprzez prosty rysunek.  Ilustruję strategie i procesy, dzięki czemu wizualna historia czyni je bardziej inspirującymi, wciągającymi i zapadającymi w pamięć.

Uwielbiam kreatywne wyzwania i naukę nowych rzeczy, jestem ośmiornicą z różnorodnym doświadczeniem i wiedzą – z wykształcenia architekt i projektant, z małym epizodem jako właściciel klubokawiarni .

Prywatnie matka trójki dzieci i żona Holendra. Fanka kawy, wina i serów oraz podrózy i natury. Poliglotka mieszkająca we Francji.

POBIERZ KALENDARZ ADWENTOWY

Rozpocznij przygodę grudniową

Codziennie czeka na Ciebie zadanie do wykonania i inspiracja do rysowania. Pobierz teraz i zrób z grudnia magiczny miesiąc!

.