lista 100

Pobierz 100 kreatywnych pomysłów na to , jak wykorzystać myślenie wizualne w życiu, edukacji i pracy

Podaj swój adres, na który chcesz otrzymać plik PDF z listą oraz otrzymać więcej inspiracji i tipów, jak  myślenie wizualne może pomóc Ci lepiej zapamiętać i wspomóc cały proces uczenia się.

Co otrzymasz:

W jednym pliku zebrałam 100 różnych pomysłów na wykorzystanie Myślenia Wizualnego. Skupiłam się na profesjonalnym aspekcie naszego życia, aczkolwiek wiele z tych punktów można wykorzystać również w życiu prywatnym i rodzinnym 

PDF do druku lub przeglądania cyfrowo

rysAnkowy turkusowy w delikatnej odsłonie

rysAnka Anna Wolska-de Keijzer

Cześć, na imię mam Anka

twórca rysAnki i Go Visual Concept

Jestem ekspertką od Myślenia Wizualnego. Nieprzerwalnie od 2017r.  pomagam biznesom i twórcom treści wzmacniać ich przekaz poprzez wizualne myślenie i strategiczną ilustrację tak, aby mogli łączyć się z odbiorcami jak nigdy dotąd i osiągać najśmielsze cele biznesowe.

Uwielbiam twórcze wyzwania i uczenie się nowych rzeczy. Jestem biznesową ośmiornicą z różnorodnym doświadczeniem i wiedzą – z wykształcenia architektką, z małym epizodem jako właścicielka klubowej kawiarni oraz właścicielką kreatywnego studio brandingowego.

Prywatnie – mama 3 nietuzinkowych dzieciaków, żona Holendra, mieszkająca na przedmieściach Paryża.

POBIERZ BEZPŁATNIE

Niech Myślenie Wizualne inspiruje Cię każdego dnia!

Podaj swój adres, na który chcesz otrzymać plik PDF z listą 100 pomysłów na myślenie wizualne, oraz otrzymać więcej inspiracji i tipów, jak  myślenie wizualne może pomóc Ci lepiej zapamiętać i wspomóc na codzień