#zoompresso

POROZMAWIAJMY

sketchnotingninja
Pracuję nad nowym niesamowitym projektem! Jednak za długo siedzę “we własnym sosie” i potrzebuję świeżego spojrzenia z boku. Pomożesz?
 
🎯 Pragnę realnie pomagać i ulepszać współpracę i komunikację w zespołach za pomocą języka wizualnego i prostego rysunku.
 
KOGO SZUKAM?
Zapraszam Cię na #zompresso, jeżeli jesteś:
👉Projekt managerem
👉Scrum Masterem/ Agile Coachem
👉Moderatorem DT
 
Chcę zająć Ci ⏱30 min, podczas których zadam Ci kilka pytań związanych z moim projektem – pomoże mi to zdefiniować kierunek w moim biznesie. Nie będę Ci nic sprzedawać podczas tej rozmowy- jedynie, co mnie interesuje to Twoje spostrzeżenia i opinia w temacie – za które w zamian chętnie oferuję mój czas i doświadczenie.
 
To znaczy – dodatkowo przez kolejne 🎁30 min mogę pomóc Ci usprawnić procesy, uporządkować myśli i pomysły. Pomóc uporządkować wizualną stronę biznesu/projektu tak, żeby wspierała realizację celów i strategii biznesowych).
KIM JESTEM?
 
Nazywam się Anka i zarabiam na życie rysując to, o czym mówią inni.
 
Od ponad 4 lat jako rysAnka, na co dzień pomagam biznesom i twórcom online wyciągnąć esencję i tłumaczyć złożone projekty językiem wizualnym tak, aby każdy mógł je zrozumieć i zapamiętać. Jestem specjalistką od visual storytellingu i wizualnych strategii.
 
Jeżeli czujesz, że możemy sobie pomóc, umów się ze mną na wirtualną kawę ☕!