warsztaty

Sprawdź

Moje Szkolenia dla Ciebie i Twojego Biznesu

Sketchnoting*

Szkolenie dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z notatkami wizualnymi i myśleniem wizualnym. Dowiesz się krok po kroku jak je robić oraz przedstawię Ci całe spektrum ich zastosowania w pracy, nauce, biznesie i domu.

Mistrz Flipcharta*

Chcesz, aby spotkania, warsztaty lub szkolenia były bardziej efektywne dzięki efektom wizualnym? Na tym szkoleniu nauczysz się wizualizować koncepcje i pomysły od ręki. Zaczniesz prezentować flipcharty zamiast slajdów PowerPoint 🙂

Rysunek w biznesie*

To szkolenie jest podstawą Twojej edukacji wizualnej. Niezależnie od Twojego talentu, doświadczenia lub pozycji w organizacji.

Ludzie lubią wizualną komunikację. Pozwala im ona lepiej interpretować wiadomości, szybciej i efektywniej przetwarzać informacje. Kształtuj swoje pomysły, rysując i wykorzystując własne elementy wizualne w komunikacji biznesowej.

Myślenie wizualne w biznesie*

Na szkoleniu dowiesz się, jak optymalnie wykorzystać rysunek jako kreatywną formę współpracy. Będziemy pracować z przypadkami, które warto rozrysować na dużym formacie – zarówno takimi, które możesz wykorzystać indywidualnie oraz takimi do pracy zespołowej.

Jest to szkolenie, które uzupełnia szkolenie Rysunek w biznesie.

Warsztat szyty na miarę*

Chcesz pracować wizualnie, ale Twoje potrzeby odbiegają od mojej standardowej oferty? Rzuć mi wyzwanie! Chętnie przygotuję coś spersonalizowanego pod Twoją branżę, specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Mogę przyjechać do Twojej firmy albo przeprowadzić warsztat online dla Twojego zespołu.

To co...

Gotowa(-wy) na rozwój nowych umiejętności?

warsztaty sketchnoting

Czy interesują Cię warsztaty z myślenia wizualnego?

 

Mój program oferuje szereg opcji dla każdego, kto chce skutecznie komunikować się poprzez myślenie wizualne.
Skontaktuj się ze mną , a szczegółowo omówić Twoje potrzeby i przygotuję warsztat dla Twojej firmy skrojony na miarę.

Możemy to zrobić na miejscu lub zdalnie poprzez Zoom/Webex


Możesz zajrzeć też do mojej Akademii – znajdziesz tam aktualne kursy i szkolenia online.

Odkryj

Nadchodzące szkolenia/webinary/warsztaty

agenda

Sprawdź co szykuję w najbliższym czasie

SłownikWizualny

bezpłatne live na żywo

każda środa

godz. 20:30

Jak zacząć rysować na tablecie

bezpłatny warsztat na żywo

4 marca 2021

godz. 20:30

Narysuj to, szybko!

warsztat na zoomie

4 lutego 2021

godz. 20:30

Narysuj swoje cele na 2021

warsztat na zoomie

7 stycznia 2021

godz. 21:00

Jak zacząć rysować w Procreate

webinar

26 listopada 2020

godz. 21:00

Sketchnoting - szybki start

warsztat online na żywo

23 - 25 listopada 2020

godz. 18:00-20:00

Sketchnoting - szybki start

warsztat online na żywo

17 - 19 listopada 2020

godz. 18:00-20:00

Zorganizuj swoje myśli wizualnie

webinar

12 listopada 2020

godz. 21:00

Digital Sketchnoting - Szybki start

webinar

17 września 2020

godz. 21:00

Wizualne narzędzia do planowania i organizacji w biznesie online i blogowaniu

prelekcja

2 czerwca 2020

Adobe Fresco w notatkach wizualnych i nie tylko...

webinar

18 czerwca 2020

godz. 21:00

Procreate po polsku

kurs online

dostępny w ciągłej sprzedaży

* To szkolenie jest również dostępne wirtualnie.

 

.
warsztat z myślenia wizualnego

MISJA / WIZJA
Dzięki myśleniu wizualnemu pomagam firmom, zespołom i pracownikom, którzy chcą coś zmienić i wprowadzić innowację.

Uczę ludzi rysować, aby mogli wizualizować (trudne) informacje lub (złożone) procesy, ale także aby ich praca była przyjemniejsza i bardziej znacząca.

Mocno wierzę w siłę obrazu, w to, że złożone raporty i PowerPoint nie są już użyteczne.

Anna Wolska-de Keijzer

RysAnka

Opinie klientów

Co mówią inni o współpracy ze mną

opinie

Polecam gorąco kurs Ani do nauki Procreate. Tłumaczy jasno i obrazowo, ma przy tym miły tembr głosu, który mi bardzo odpowiada .Kupiłam od Ani pierwszy jej kurs w czerwcu 2018 roku, który pomógł mi wystartować z robieniem notatek w Procreate. A do tego wszystkiego nie dość, że otrzymałam mnóstwo wiedzy praktycznej to jeszcze parę smaczków, takich od doświadczonej sketchnoterki Ani. Widać, że to jej narzędzie codziennej pracy.
Procreate w wydaniu RysAnki to dawka praktycznej wiedzy z ręki i rysika doświadczonej sketchnoterki. Konkretne, sprytne rozwiązania i zmyślne podpowiedzi przydadzą się zarówno początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym użytkownikom aplikacji
Ania jest praktykiem myślenia wizualnego i ekspertem w wykorzystywaniu możliwości Procreate. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu, które prowadziła w kwietniu 2019 r. Byłam wtedy początkującą użytkowniczką Procreate, a Ania w idealny sposób połączyła w swoim szkoleniu wiedzę o tej aplikacji z potrzebami praktyka wizualnego. Dzięki zdobytym na tym szkoleniu umiejętnościom mogę efektywniej wykorzystywać Procreate w swojej pracy. Ania podczas szkolenia skupiała się na praktycznych aspektach korzystania z aplikacji, a swoją wiedzę przekazywała w bardzo przystępny sposób. Polecam jej kurs wszystkim sketchnoterom, graphicrecorderom oraz facylitatorom graficznym, którzy chcieliby w pełni wykorzystać możliwości Procreate w swojej pracy.
Elżbieta Zbylut
Trener biznesu, praktyk wizualny
Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w twoim kursie Aniu. Miałam tę możliwość na samym początku mojej przygody z Procreate. Dużo nauczyłam się sama, ale jak to zwykle bywa diabeł tkwi w szczegółach. Dowiedziałam się od Ciebie jak wykorzystywać funkcje, które daje program, jak sprawniej pracować w Procreate oraz jak dostosować go do własnych potrzeb. Było dużo nowych informacji. Sporo przećwiczyłyśmy od razu. Dobrze się Ciebie słuchało. Informacje przekazywałaś jasno i konkretnie. Twoje szkolenie było dla mnie dużym krokiem do przodu. Z niecierpliwością czekam na kolejną możliwość uczenia się od Ciebie
Agata Szadowiak
Nauczycielka matematyki
W trakcie spotkania dowiedziałam się o najnowszych nowinkach w Procreate, poukładałam dotychczas zdobytą wiedzę - komu polecam kurs- zarówno osobom pracującym w Procreate, jak i tym nowym, którzy chcą się zaprzyjaźnić z tą apką - pomogło mi to w usprawnieniu pracy, z niektórych funkcji dotychczas w ogóle nie korzystałam, a teraz je uwielbiam - nie miałam czasu na sprawdzenie nowinek, wydawało mi się, że personalizacja pędzli, czy swojego formatu jest bardzo pracochłonna, Dzięki RysAnce sprawnie i szybko stworzyłam swoje narzędzia  - Zdecydowanie polecam, Ania jest Profesjonalistką, w każdym calu
Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu Ani z Procreate. Jest w tym świetna. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, tłumaczy w sposób zrozumiały i bardzo prostym językiem. Pokazuje krok po kroku wiele ukrytych funkcji tego programu o których nie miałam pojęcia - a jest ich bardzo dużo. Po tym szkoleniu tworzę swoje notatki wykorzystując funkcje i możliwości, które pokazała mi Ania. Polecam Kurs Ani , ona jest super i kurs także.