portfolio

Rzuć okiem na mój świat

przejrzyj moje projekty

Previous
Next

Podoba Ci się?

Chcesz wiedzieć więcej?

Opinie klientów

Co mówią inni o współpracy ze mną

opinie

Wciąż nie mogę się pozbierać z myślą, że to, co ja zapisałam na 3 stronach a potem mieliłam przez godzinę podczas Live'a – Ania RysAnka - wizualna strona Twojego biznesu ujęła w formie jednego – czytelnego i miłego dla oka rysunku.
Chciałabym kiedyś posiąść tę umiejętność.
Na razie pozostaje mi tylko podziwiać 
Ania Piwowartka
Autentyczny Copywritting
Wspolpraca z Anna to przyjemnosc! Zdolna rysowniczka kreatywna w przekladaniu tresci na obrazy, niezwykle pomyslowa graficzka tworzaca spojne i efektowne (jak rowniez efektywne biznesowo) komunikaty trafiajace w dziesiatke i solidna rzemieslniczka znakomicie wywiazujaca sie z ustalonych terminow. Najlepsza w branzy!
Agata Ceglecka
HR-generalist på Elmo Sweden AB
Bardzo udana wspolpraca. Notatki wizualne byly bardzo pomocn,e aby w sposob krotki i zwiezly podsumowac spotkanie. Anna porusza sie sprawnie w tematach biznesowych i jest osoba bardzo dokladna i kreatywna. Polecam!
Piotr Pawłowski
Siemens
Anna ogromnie pomogła naszemu projektowi. Dzięki notatce wizualnej: wizualizującej przeszkody i ograniczenia w naszym projekcie, wszystkim osobom zaangażowanym łatwiej było zrozumieć swoje priorytety i kolejne działania, aby z powodzeniem wprowadzić nasz produkt!
Hans de Keijzer
Euler Hermes

To co...

Jesteś gotowa/y na wizualne usprawnienia w Twoim projekcie?

Klienci

którym miałam przyjemność pomóc moją kreską…