Picture of rysAnka

rysAnka

Anna Wolska-de Keijzer

Graphic recording – Lubelskie Dni Informatyki

case study

Graphic Recording - LDI

o jest pierwsza konferencja, na której robiłam zapis graficzny na żywo. Wyzwanie nie lada, bo jak tu rysować tematy informatyczno – proframistyczne? Jak widać da się 🙂 Bardzo się cieszę, że rysowałam to wydarzenie w duecie z moją drogą koleżanką – Anną Poteruchą – Radomską (Zarażona Rysowaniem). 

Notatki wizualne po każdym wystąpieniu wieszane były na korytarzu. Niektóre zniknęły pod koniec konferencji, żeby mogły zawisnąć na ścianie w firmie prelegenta 🙂

Konferencja Lubelskie Dni Informatyki

…to bezpłatna konferencja IT organizowana od 2007 roku w Lublinie przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, która zdążyła już na stałe wpisać się do kalendarza imprez technologicznych nie tylko w województwie lubelskim.

Z roku na rok w konferencji bierze udział coraz większa liczba pasjonatów z branży IT. Lubelskie Dni Informatyki skierowane są przede wszystkim do studentów, pracowników firm z branży informatycznej, kadry zarządzającej odpowiedzialnej za IT, a także osób zainteresowanych światem nowych technologii.

Idea

Głównym założeniem Lubelskich Dni Informatyki jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań z dziedziny IT.

Konferencja od wielu lat integruje osoby zainteresowane branżą IT, nie tylko ze środowisk akademickich, ale również profesjonalistów IT oraz kadrę zarządzającą. Wydarzenie ma na celu ułatwić nawiązywanie kontaktów ze specjalistami z branży informatycznej, umożliwić wymianę doświadczeń, a także zaprezentować trendy rynku IT.

Warsztaty

Podczas LDI 2017 istnieje możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach na których poruszane są realne problemy rynku IT. To okazja do przekucia wiedzy teoretycznej na praktyczną oraz zgłębienia wiedzy nt. konkretnej technologii.

Warsztaty są w pełni darmowe dla wszystkich uczestników.

Tematyka

  • Technologie przyszłości,
  • Internet of things,
  • Robotyka i drony,
  • Java, .NET, Frontend, QA,
  • Technologie mobilne,
  • Project management.

Obejrzyj zdjęcia z konferencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sketchnotingninja

Cześć!

Mam na imię Anka i zarabiam na życie rysując to, o czym mówią inni!

Jako rysAnka, ponad 4 lata pomagam biznesom i twórcom online wyciągać esencję z chaosu informacji i tłumaczyć wizualnie procesy, pomysły, historie tak, aby każdy mógł je zrozumieć i zapamiętać

Sprawdź moje kursy:

Kategorie:
On Trend

Zobacz, co czytają inni